News

Aktualności

City Golf Europe AB otwiera pierwszą filię w Niemczech
piątek, Grudzień 16, 2016 - 09:01

W związku z dynamicznym rozwojem i olbrzymim potencjałem drzemiącym na niemieckojęzycznych rynkach wiodący europejski producent obiektów do Adventure Golfa i mini-golfa, City Golf Europe AB, zdecydował się niedawno na otwarcie pierwszej zagranicznej filii w Niemczech.

Nowy produkt!
środa, Czerwiec 15, 2016 - 08:41
6. Mistrzostwa Świata w Adventure Golf zostaną przeprowadzone na posiadającym certyfikat MOS polu od City Golf Europe
poniedziałek, Styczeń 11, 2016 - 17:49

6. Mistrzostwa Świata w Adventure Golf (World Adventure Golf Masters) odbędą się 25–26 czerwca 2016 r. w Prisztinie (Kosowo). Będzie to pierwszy tak duży międzynarodowy turniej miniaturgolfa w tym kraju.

Pole w Prisztinie ma certyfikat MOS (minigolf open standard) i jest dopuszczone przez Światową Federację Minigolfa do organizowania zawodów sportowych. To pierwszy i jedyny profesjonalny obiekt do gry w minigolfa w Kosowie. Pole zostało zaprojektowane i zbudowane według standardów MOS przez City Golf Europe, a jego inauguracja nastąpiła latem 2010 r.

Adventure Golf przyciąga uwagę 25% wszystkich amatorów golfa w Wielkiej Brytanii
środa, Grudzień 16, 2015 - 12:09

Sondaż „Golf Actives”  – przeprowadzony przez firmę Sports Marketing Surveys (SMS) na zlecenie organizacji European Tour – przyniósł kilka bardzo interesujących wniosków. Badanie wykazało bowiem, że Adventure Golf stanowi nie tylko najbardziej popularną z nietradycyjnych form gry w golfa w Wielkiej Brytanii, ale jest także istotną konkurencją dla tradycyjnych rozgrywek organizowanych na obiektach 9-torowych, w których uczestniczą liczne grupy zawodników.

Adventure Golf w największym na świecie barze sportowym O’Learys
środa, Grudzień 9, 2015 - 12:54

Obiekt do Adventure Golfa w największym na świecie barze sportowym sieci O’Learys  jest już otwarty. Bar mieści się w centrum handlowym Mall of Scandinavia, obok stadionu Friends Arena w Sztokholmie (Szwecja). Na pole składa się 14 torów, oddających sportowy klimat oraz historię bostońskich drużyn. To rasowy styl barów O’Learys!

Jurassic Golf Adventure Park w Gouda
środa, Wrzesień 30, 2015 - 14:49

Jurassic Golf Adventure Park jest jedną z atrakcji klubu golfowego IJsselweide, położonego niedaleko miejscowości Gouda w Holandii. Zaprojektowane przez City Golf Europe spektakularne 18-torowe pole do Adventure Golfa powstaje właśnie na terenie o powierzchni 2500 m. Obok niego znajdzie się także nowoczesna restauracja, sklep oraz inne obiekty.

Spotkajmy się na targach EAS 2015 w Goeteborgu
piątek, Wrzesień 25, 2015 - 09:00

Przyjdź do naszego boksu i dowiedz się więcej o polach golfowych z serii Adventure Golf, City Smart Golf oraz Mini Golf. Zaprezentujemy je na wyjątkowych targach wystawienniczych EAS 2015 w Goeteborgu, które odbędą się w dniach 6–8 października. Odwiedź boks nr A338, a powiemy Ci, jak inwestycja w obiekt golfowy z serii Adventure Golf, Mini Golf lub City Smart Golf pomoże Ci zarabiać duże pieniądze. City Golf Europe będzie jedną z 425 firm biorących udział w wystawie. Na targach pojawi się ponad 9000 gości z całej Europy. Czy będziesz wśród nich?

POKAŻ LOKALIZACJĘ
Svenska Mässan, Mässans Gata/Korsvägen, 412 94 Goeteborg, Szwecja

>> Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o EAS 2015 – ogromnej i spektakularnej imprezie wystawienniczej, organizowanej w Europe co roku – kliknij tutaj!

Alton Towers zajmuje 7. miejsce na liście 25 najlepszych europejskich parków rozrywki
piątek, Sierpień 28, 2015 - 11:43

Według badania przeprowadzonego przez portal Tripadvisor – opublikowanego niedawno w niemieckiej gazecie internetowej TRAVELBOOK.de – Alton Towers zajmuje 7. miejsce na liście 25 najlepszych europejskich parków rozrywki.

Dwa 9-torowe pola do Adventure Golfa dla Alton Towers, o nazwie  Extraordinary Golf, zostały wykonane przez City Golf Europe. Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy ponad 200 takich obiektów Adventure Golfa w całej Europie.

Rankingi portalu Tripadvisor są dostępne pod linkiem: http://www.travelbook.de/deutschland/Neues-Top-10-Ranking-Deutschlands-bester-Freizeitpark-486367.html

Więcej na temat pól golfowych na terenie parku Alton Towers można przeczytać tutaj: http://www.citygolf.pl/alton-towers-wielka-brytania

 

Wyjątkowa przygoda na 18 torach golfowych: Piracki golf w Gut Wissmannshof
środa, Lipiec 1, 2015 - 15:20

Niedawno, na łamach niemieckiego magazynu HNA Mündener Allgemeine,pojawił się artykuł o nowym polu do Adventure Golfa przy ośrodku golfowym Gut Wissmannshof.

>> Przeczytaj artykuł w języku niemieckim

… poniżej jego tłumaczenie na język polski:

Adventure Golf przy luksusowym hotelu
wtorek, Czerwiec 30, 2015 - 13:21

Tego lata w Château Le Stelsia, niedaleko Villeneuve-sur-Lot w południowej Francji, otwarty zostanie nowy hotel z bogatym zapleczem gastronomiczno-rozrywkowym, m.in. wykwintną restauracją, francuskimi ogrodami, strzelnicą golfową, spa, lądowiskiem dla śmigłowców oraz 18‑torowym polem do Adventure Golfa od City Golf Europe.

Teren obejmuje powierzchnię 19 hektarów, z czego 4000 m2 zostało przeznaczone na obiekt do gry w Adventure Golfa.

Właścicielem jest Philippe Ginestet - założyciel liczącej ponad 400 sklepów sieci handlowej GIFI.

Pole do Adventure Golfa od City Golf Europe chwalone przez popularną gazetę
poniedziałek, Maj 25, 2015 - 09:32

Mini-golf dla piratów w każdym wieku

Artykuł o polu do Adventure Golfa przy klubie golfowym Hälla, opublikowany przez szwedzki dziennik Dagens Nyheter – publikacja z 30 kwietnia 2015 r.

>> Tutaj przeczytasz artykuł w języku szwedzkim

...lub tutaj w języku polskim:

Pierwsze pole City Smart Golf w Chorwacji
poniedziałek, Maj 11, 2015 - 10:47

Jesteśmy obecnie w trakcie budowy pierwszego pola City Smart Golf w Chorwacji – obiekt powstanie w miejscowości Čakovec. W marcu zorganizowano uroczystość z okazji rozpoczęcia prac budowlanych. Burmistrz Stjepan Kovač zwrócił uwagę na fakt, że budowa 18-torowego pole do mini-golfa z serii City Smart jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w Chorwacji. Nowy obiekt będzie dla mieszkańców miasta jedną z atrakcji nowego centrum rozrywki. Na miejscu dostępna będzie szeroka gama rodzajów aktywności fizycznej, co ma na celu przyciągnąć także gości spoza miasta. Inwestycja jest współfinansowana przez chorwackie Ministerstwo Turystyki.

Adventure Golf zwycięża
środa, Kwiecień 29, 2015 - 14:30

Właściciele Trosa Parkgolf zostali wyróżnieni tytułem Przedsiębiorcy Roku 2015

Trosa Parkgolf – obiekt wyposażony w tory do Adventure Golfa od City Golf Europe – zdobył nagrodę Przedsiębiorcy Roku Trosa 2015. City Golf Europe serdecznie gratuluje Monice Olsson i Tommiemu Anderssonowi. Cieszymy się z sukcesów naszych klientów. Trosa Parkgolf zwyciężył spośród 90 kandydatur zgłoszonych do konkursu w 2014 r.

Obiekt zainaugurował swoją działalność w ostatni tydzień maja 2014 r. i na przestrzeni pierwszego sezonu skorzystało z niego 13 500 gości. W 2014 r., wyjątkowo gorące lato sprawiło, że wiele osób nie wybrało się na urlopy do ciepłych krajów. Monica Olsson ma więc nadzieję, że lato 2015 przyciągnie jeszcze więcej amatorów Adventure Golfa. Co więcej, obiekt zostanie otwarty o miesiąc wcześniej niż w zeszłym roku.

Budujemy 18-torowe pole do Adventure Golfa w niemieckim ośrodku Sport & Golf Resort Gut Wissmannshof.
środa, Kwiecień 22, 2015 - 08:45

Budowa dwóch 9-torowych pól do Adventure Golfa w ośrodku Sport & Golf Resort Gut Wissmannshof, leżącego na północ od Kassel (Niemcy). Wkrótce będzie tu można korzystać z 9-torowego pola do Adventure Golfa, zainspirowanego specyfiką słynnych pól golfowych z całego świata, a także 9-torowaego pola utrzymanego w tematyce dżungli. Otwarcie obu pól jest planowane na koniec maja 2015 r.

"Jesteśmy gotowi na nowy sezon"
środa, Kwiecień 8, 2015 - 09:43

W marcu 2015 r. firma City Golf Europe przeprowadziła kompleksowe prace konserwacyjne na polu do Adventure Golfa przy ośrodku Putter's Paradise w Oberursel, którego właścicielami są Heiko Schwarzer i Wolfgang Bick. Pole golfowe przeszło gruntowne porządki. Usunięto kurz i piach zalegający w dołkach, a ścieżki i fontanny zostały dokładnie oczyszczone. Wykonano też kilka drobnych napraw. Teraz pole wygląda jak nowe i niecierpliwie czeka na napływ gości podczas nadchodzących Świąt Wielkanocnych. „Przyszedł czas na konserwację – teraz wszystko wygląda tak, jak pięć lat temu podczas otwarcia” – cieszą się właściciele obiektu. Po zeszłorocznym 15‑procentowym wzroście frekwencji operatorzy chcą utrzymać rosnącą tendencję – plany na 2016 r. zakładają zamówienie od City Golf Europe nowych atrakcji.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z pola do Adventure Golfa i jakości jego wykonania”.
środa, Grudzień 17, 2014 - 15:03

„Chciałbym serdecznie podziękować za stworzenie tak pięknego obiektu w ciągu zaledwie kilku tygodni. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pola do Adventure Golfa i jakości jego wykonania. Andre i jego ekipa byli bardzo uprzejmi, pomocni i przede wszystkim bardzo pracowici. Proszę przekazać mu nasze podziękowania. Będziemy polecać Wasze usługi innym” – mówi Gerrol Jalving z Rady Dystryktu Telford i Wrekin w Anglii.

Na przełomie 2013/2014 r. City Golf Europe zbudowała na wzgórzu w parku miejskim Telford Town 12-torowe pole do Adventure Golfa.

Strony

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI I UZYSKAJ
WIĘCEJ INFORMACJI