Adventure Golf zwycięża

Adventure Golf zwycięża

Właściciele Trosa Parkgolf zostali wyróżnieni tytułem Przedsiębiorcy Roku 2015 Trosa Parkgolf – obiekt wyposażony w tory do Adventure Golfa od City Golf Europe – zdobył nagrodę Przedsiębiorcy Roku Trosa 2015. City Golf Europe serdecznie gratuluje Monice Olsson i Tommiemu Anderssonowi. Cieszymy się z sukcesów naszych klientów. Trosa Parkgolf zwyciężył spośród 90 kandydatur zgłoszonych do konkursu w 2014 r. Obiekt zainaugurował swoją działalność w ostatni tydzień maja 2014 r. i na przestrzeni pierwszego sezonu skorzystało z niego 13 500 gości. W 2014 r., wyjątkowo gorące lato sprawiło, że wiele osób nie wybrało się na urlopy do ciepłych krajów. Monica Olsson ma więc nadzieję, że lato 2015 przyciągnie jeszcze więcej amatorów Adventure Golfa. Co więcej, obiekt zostanie otwarty o miesiąc wcześniej niż w zeszłym roku.

Co, poza argumentacją z poniższego uzasadnienia, wpłynęło na wybór Moniki i Tommiego?

„Golf to rodzinna zabawa, w której każdy może wziąć udział. Myślę, że zarówno jury, jak i nasi goście, byli mile zaskoczeni stanem naszego pola do Adventure Golfa i docenili walory obiektu, którego wystrój został oparty na motywie znanych miejsc z okolic miasteczka Trosa” – mówi z dumą Monica.

„Usłyszeliśmy też wiele miłych słów od innych przedsiębiorców, którzy chwalili nas za sposób, w jaki wprowadziliśmy nasz pomysł w życie oraz za to, jak prowadziliśmy nasz obiekt w okresie zimowym. W okresie Świąt Bożego Narodzenia czy Wielkiej Nocy staramy się nadać naszemu polu świątecznej atmosfery. Ważne jest, aby dbać o obiekt nawet w czasie, gdy jest on nieczynny.

Każdy gość wjeżdżający do Trosy przejeżdża obok naszego pola do Adventure Golfa – wiele osób interesują miniaturowe repliki znanych budynków z miasteczka oraz okolic”.

Uzasadnienie przyznania nagrody przez gminę oraz Centrum Przedsiębiorczości miasta Trosa.

Podstawowym kryterium, które braliśmy pod uwagę podczas wyłaniania zwycięzcy konkursu Przedsiębiorca Roku 2015 były wyniki biznesowe oraz dbałość o konsumentów.

Firma od samego początku jest profesjonalnie prowadzona i znakomicie współpracuje z gminą, dostawcami i innymi przedsiębiorcami. Świadczone usługi stoją na bardzo wysokim poziomie, a klienci mogą skorzystać z przeprawy tratwą, posłuchać dzwonów ratusza i nacieszyć oczy trawą, której zieleń wyróżnia się na tle otaczającej obiekt przyrody.

Zwycięzcą został obiekt Trosa Parkgolf

Monica Olsson & Tommy Andersson