Lokalne biuro zostało utworzone w Wielkiej Brytanii - i teraz zatrudniamy!

Lokalne biuro zostało utworzone w Wielkiej Brytanii - i teraz zatrudniamy!

Chcesz uczestniczyć w budowaniu fantastycznych obiektów do Adventure Golfa na obszarze Wielkiej Brytanii?

December 14, 2021

 

City Golf Europe, wiodący producent pól do Adventure Golfa, utworzył lokalne biuro w Wielkiej Brytanii, zarejestrowane jako City Golf Europe Ltd.

 

Firma szybko się rozwija w Wielkiej Brytanii i dlatego poszukuje teraz bardziej utalentowanych pracowników, którzy będą częścią naszej podróży, aby dostarczać zabawne i ekscytujące produkty naszym klientom.

 

Poszukujemy polskojęzycznych pracowników mieszkających na terenie Wielkiej Brytanii do współpracy z naszym istniejącym zespołem. Preferujemy doświadczenie w architekturze krajobrazu/budownictwie, choć zapewniamy również szkolenie na miejscu.

 

Zawierane przez nas umowy dotyczą pracy na terenie całej Wielkiej Brytanii, w związku z czym praca odbywać się będzie poza miejscem zamieszkania według ustalonego harmonogramu.

 

Jeśli chcesz rozpocząć Nową Karierę w Nowym Roku, zadzwoń do nas, aby omówić ekscytujące możliwości, które możemy Ci zaoferować, a skontaktuj się z: Gary Jenkins – City Golf Europe Ltd – Nr tel.: 01494782433 – E-mail: gary@citygolf.com