Jebel Ali Resort, Dubaj

Jebel Ali Resort, Dubaj

Mini-golf w 5-gwiazdkowym hotelu

Jebel Ali Golf Resort & Spa to prestiżowy 5-gwiazdkowy hotel, oferujący swoim klientom wyjątkowe formy spędzania wolnego czasu i posiadający rozciągającą się na 800 metrów prywatną plażę. Goście mają do dyspozycji 9-torowe pole do mini-golfa i dziesięć luksusowych pomieszczeń do zabiegów spa. Organizowane są tutaj wycieczki konne, morskie i lotnicze, a miłośnicy morskiej fauny i flory mogą skorzystać z lekcji nurkowania w Zatoce Perskiej, pośród egzotycznych gatunków ryb. Firma City Golf Europe otrzymała zaszczyt rozbudowania dotychczasowego, robiącego wrażenie pola do mini-golfa, do 18 torów.

 

Z hotelu Jebel Ali Golf Resort & Spa, będącego popularnym miejscem noclegowo-rozrywkowym dla całej rodziny, rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Zatokę Perską. Obiekty hotelu obejmują powierzchnię 52 hektarów i mieszczą w sobie zacienione ogrody, wodospady, podgrzewane baseny i – od teraz – 18-torowe pole do mini-golfa od City Golf Europe. Pole jest obiektem z serii City Fun Park, jest wyposażone w szereg różnych przeszkód, m.in. pętle, zakręty, wzniesienia i przeskoki – dla gości to prawdziwe wyzwanie!

Fredrik Reinisch, Dyrektor Generalny hotelu: „Obiekt City Fun Park jest otwarty zarówno dla gości hotelu, jak i osób z zewnątrz. Koszt gry wynosi 20 dirhamów. Dorośli i dzieci mogą mogą wypożyczać kije i piłki dostępne w różnych kolorach, każdy znajdzie coś dla siebie!” Cena jednej partii golfa jest tutaj bardzo atrakcyjna – wynosi ok. 17 PLN. Dodatkowo, gra w mini-golfa w hotelu Jebel Ali Golf Resort & Spa, okraszona zachwycającym widokiem na Zatokę Perską, jest prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów.

 

>> Read more on the Jebel Ali Golf Resort & Spa website.

 

Family playing mini golf

Mini Golf from City Golf EuropeWoman playing Mini Golf

Spara