Madsby Legepark, Dania

Madsby Legepark, Dania

Madsby Legepark, Dania

Family at Madsby Legepark Adventure Golf

Nowe pole Adventure Golf Kompakt w parku Madsby w duńskiej miejscowości Fredericia okazało się strzałem w dziesiątkę. Obiekt składa się z 9 torów z serii Adventure Golf Kompakt oraz 3 torów z serii Adventure Golf i znajduje się na terenie przestronnego parku zabaw o powierzchni 75 000 metrów kwadratowych. Park Madsby to prawdziwa oaza zieleni w samym centrum Fredericii. Jest jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych w Danii, co roku park odwiedza 350 000 gości.

Właściciel obiektu jest bardzo zadowolony z liczby klientów.

Wstęp do parku Madsby Legepark jest bezpłatny przez cały rok. W okresie letnim, łódki, kolejka, biuro informacji, kiosk, stoiska z grillem i jaskinia przygód działają dzień w dzień, bez przerwy. Właścicielem i zarządcą parku jest Urząd Miasta Fredericia. Do utrzymania i konserwacji parku urząd zatrudnia 30 pracowników.

Park Madsby Legepark zapewnia całej rodzinie odpoczynek i mnóstwo atrakcji – wśród nich m.in. ogromny plac zabaw na piasku ze zjeżdżalnią tunelowa i szlakiem Tarzana. W sezonie letnim w weekendy można natrafić na różne pokazy rozrywkowe, m.in. teatr lalek. Jedną z głównych atrakcji jest obecność zwierząt, takich jak ptaki, króliki, świnki morskie, koszatniczki i wiewiórki. Można tu także spotkać tradycyjne zwierzęta hodowlane, jak kury, owce i krowy. Wśród pozostałych przedstawicieli fauny królują koati, barany, osły i lamy.

Elephant at Adventure Golf

Dodatkowo, latem 2014 roku do parku zawita cyrk. Jak można wywnioskować ze zdjęć, słoń jest wyjątkowym fanem minigolfa – ach jak przyjemnie jest przecież spacerować po takim polu. Celem słonia jest zostać nie tylko największym, ale także najlepszym graczem w minigolfa na świecie!

>> Odwiedź stronę internetową parku Madsby Legepark

 

Seating area at the Adventure GolfMen counting

Spara