Mall of Scandinavia, Szwecja

Mall of Scandinavia, Szwecja

Kryte pole do Adventure Golfa w stylistyce sportowej

Hockey obstacle at Mall of Scandinavia

Pole zostało otwarte w 2015 i jest drugim tego typu obiektem do Adventure Golfa, którego projekt i wykonanie firma O’Learys powierzyła City Golf Europe. 12-torowe pole – utrzymane w stylistyce bostońskiego sportu – mieści się w centrum handlowym Mall of Scandinavia, niedaleko stadionu Friends Arena w Sztokholmie (Szwecja). Goście napotkają tu motywy związane z drużyną hokejową Boston Bruins, drużyną futbolu amerykańskiego Boston Patriots, baseballistami Boston Red Sox, a także motywy bostońskiego wyścigu NASCAR – wszystko to osadzone w szerokiej gamie niesamowitych widoków.

 

Nowa atrakcja przyciąga do restauracji klientów reprezentujących wszystkie grupy wiekowe.  Rozegranie jednej rundy zajmuje średnio 40–45 minut. Podczas gry klienci mogą korzystać z bogatego menu napojów i przekąsek. Rodzaj i przyozdobienie dań jest dostosowane do miejsc, w których aktualnie przebywają gracze.

 

Jungle course from City Golf EuropeAdventure Golf with a race car

Wysokie profity i krótki czas zwrotu z inwestycji
Atrakcyjny wystrój obiektu i przyjemność czerpana z gry sprawiają, że klienci wykupują kolejne rundy i chętnie wracają. Poza zyskiem czerpanym z wejściówek, wzrastają także obroty generowane przez restaurację i bar. Całkowity przychód, przy niskich kosztach utrzymania obiektu, przekłada się na szybki zwrot z inwestycji.

 

Play over a large footballA real van at Mall of Scandinavia

Spara