Ribban Green Golf, Szwecja

Ribban Green Golf, Szwecja

Szczęśliwy Dołek

Ribban green golf in Malmö

Pole Ribban Green Golf powstało wiosną 2009 r. Obiekt posiada 12 torów, a jego stylistyka bazuje na motywach przyrody i wody. Ciekawostką jest fakt, że ośrodek znajduje się w odległości 50 metrów od domu Zlatana Ibrahimovicia w Malmö. W pierwszym sezonie działalności, pole odwiedziło 10 000 osób. Pojedyncza gra dla dorosłych kosztuje 6 euro, natomiast dzieci płacą 4 euro.

 

„Chcemy przynosić ludziom radość. Naszym celem jest słyszeć śmiech naszych gości widzieć, jak dobrze się bawią. Dzięki polu do Adventure Golfa możemy spełniać nasze aspiracje. Podnosząc standardy i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, sprzedajemy też lody i hamburgery. Kombinacja golfa, lodów i jedzenia bardzo dobrze się sprawdza, ponieważ są to usługi, które wzajemnie się napędzają. Mieścimy się przy często uczęszczanej drodze, obok popularnej plaży. A to oznacza, że mamy gości od rana do wieczora. Nasz biznes nie jest szczególnie podatny na warunki pogodowe. Gdy świeci słońce, ludzie się opalają i jedzą lody, a gdy niebo przykryją chmury – przychodzą pograć w golfa” – mówi Sanna Sjöberg, współwłaścicielka pola Ribban Green Golf w Malmö (Szwecja).


Ostatni tor nosi nazwę Szczęśliwego Dołka, co oznacza, że mają tutaj szansę wygrać atrakcyjne nagrody.
„Myślę, że Szczęśliwy Dołek to bardzo trafiony pomysł. Tor znajduje się tuż przy stoisku gastronomicznym, dzięki czemu możemy sobie porozmawiać z klientami” – mówi Sanna.

 

Adventure Golf hole where the ball has to jump over waterWaterstoneAdventure golf from City Golf Europe