Ringkøbing Adventure Golf, Dania

Ringkøbing Adventure Golf, Dania

Motyw „dom i ogród”

Green next to water and flowers

Ringkøbing-Søndervig to piękny obiekt do gry w Adventure Golfa w malowniczo położonym zakątku zachodniego wybrzeża duńskiej Jutlandii. Dodatkowo, na terenie ośrodka znajdują się bardzo popularne wśród gości: dziewięciotorowe pole do footgolfa, cztery tory do gry w bowls oraz cztery tory do gry w shortgolfa. To idealna mieszanka atrakcji, która przemawia do osób w każdym wieku, bez względu na to, czy jesteś tu na dłużej, czy wpadłeś tylko na lunch.

 

Pole do Adventure Golfa składa się z 12 torów, obejmujących powierzchnię 2000 metrów kwadratowych, rozmieszczonych pośród klombów kwiatowych, stawów i wodospadów.

 

Na każdym greenie można dowolnie ustalić miejsce dołka, a tory są bardzo długie. Stwarzają wrażenie pełnowymiarowych pól do tradycyjnego golfa, a otaczają je okazałe klomby kwiatowe. Większość roślin wykorzystanych w roli wystaw kwiatowych dostarczył znajdujący się na terenie parku sklep z artykułami do domu i ogrodu. Możliwość gry w Adventure Golfa kosztuje tu 75 koron duńskich, a każdego sezonu obiekt odnotowuje około 20 000 wejść.

 

People playing Adventure GolfMan aiming for the cupA lot of flowers at Rinkobings Adventure Golf

Park themed Adventure GolfPeople playing adventure golf

Hilly fairwayVisitors at Ringkobing