Skrea Camping, Szwecja

Skrea Camping, Szwecja

Skrea Camping, Falkenberg, Szwecja

Adventure Golf Kompakt at Skrea Camping

Ośrodek Skrea Camping w Falkenbergu, zamiast modernizować stare pole do mini-golfa, zdecydował się wybudować pole Adventure Golf Kompakt od początku.
„Chcieliśmy dać naszym klientom coś nowego, a wybudowanie pola Adventure Golf Kompakt okazało się doskonałym posunięciem. To jakościowy, zwarty obiekt, który w krótkim czasie podniósł nasze obroty” – mówi Roger Wiklund, dyrektor generalny, Skrea Camping.

Ośrodek Skrea Camping jest oddalony 200 metrów od morza i 2 kilometry od centrum miasta Falkenberg. Dysponuje 350 miejscami do spania i 520 miejscami kempingowymi, jest jednym z najbardziej popularnych kempingów w Szwecji. W zeszłym sezonie ośrodek odnotował 130 000 nocujących gości.

„Rozważając modernizację naszego starego pola do mini-golfa, myśleliśmy o rozwiązaniu typu Adventure Golf. Chcieliśmy stworzyć coś innego, niż tradycyjne pole do mini-golfa, ale powierzchnia naszego terenu była ograniczona. Po przeprowadzeniu analizy naszych możliwości, trafiliśmy na City Golf Europe i ich produkt – Adventure Golf Kompakt. Stwierdziliśmy zgodnie, że to dla nas idealny partner, oferujący idealny produkt”.

„Optymalnym dla nas rozwiązaniem było zbudowanie pola z 12 torami. To taki mini-golf o charakterze Adventure Golfa” – mówi Roger. „Naszym gościom podoba się nowe pole i jesteśmy zadowoleni z ilości graczy oraz obrotów uzyskanych w pierwszym sezonie jego istnienia”.

 

Corner hole at SkreaLarge stones around the hole