Südsee Camp, Niemcy

Südsee Camp, Niemcy

Motyw „dżungli”

Waterfall at Südsee Adventure Golf

Z trzcin wyłania się krokodyl, wiatr kołysze drzewami palmowymi, a Ty nagle zdajesz sobie sprawę, że z domku na drzewie obserwuje Cię afrykański goryl. Uciekasz do jaskini, wbijasz piłkę do dołka, a tu kolejna niespodzianka – znów nie jesteś sam. Dwa potężne węże już przejęły ten lokal. Wybiegasz na zewnątrz i... stajesz oko w oko z ogromnym słoniem. Ależ emocje! Czas odpocząć przy gałce loda z dżunglowej budki.

 

Tak mija typowy dzień na polu o motywie „dżungli” w niemieckim ośrodku Südsee Camp. Ten piękny i fascynujący obiekt do Adventure Golfa powstał w 2010 r. Palmy, kanały wodne z fontannami, skały i ścieżki tworzą bardzo zachęcający krajobraz. Tory zostały połączone drewnianymi i kamiennymi mostami, a na jeden z torów można się dostać wyłącznie przy pomocy unoszącej się na wodzie tratwy.

 

Südsee Camp to 5-gwiazdkowy ośrodek kempingowy z niezliczoną ilością atrakcji. Na jego terenie znajduje się m.in. kilka restauracji, barów i sklepów. Tutaj każdy, bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie.

 

Jungle house at Südsee Adventure GolfRaft over water

Adventure Golf from City Golf EuropeSnakes inside a cave at the golf course

People going on raftsCrocodile in the waterBridge built by City Golf Europe